İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En Çok Kazandıran Slot Oyunları

Casino siteleri tarafından ne fazla oynan oyunlar Slot oyunlarıdır. Hatta gerçek kumarhanelerde de en fazla slot oyunları oynanmakta. Lakin sitelerde binlerce farklı oyun bulunduğundan dolayı kullanıcılar hangi oyun nasıl bir ödeme yapmadığını bilmemekte. Gerçekten de slot siteleri binlerce farklı oyun bulunmakta. Sektördeki eski slot oyuncuları da pek çok oyunu bilmemekte. Oldukça fazla seçenek olduğundan dolayı insanlar en çok kazandıran slot oyunları hangileri diye sormakta.

En Çok Kazandıran Slot Oyunları

En Çok Kazandıran Slot Oyunları 2022

Sizlere bazı oyunlar ve bazı oyun sağlayıcı firmalarından bahsedeceğiz. Sitelerdeki tüm oyunlarından bahsedemeyiz. Lakin yüksek ödeme yapma potansiyeli olan oyun sağlayıcılarından. Max win veren slot oyunların dan. Kullanıcılar tarafından çokca tercih edilen oyun sağlayıcılarından bahsedeceğiz.

  • EGT slot oyunları: Slot sitelerinden en fazla oynanan oyunlarından birisidir. Jacpot ödülleri içeren özel oyunlardır. Meyveli oyunlar olarak isimlendiren oyunlarda güzel ekranlar ciddi ödeneler yapmakta. EGT oyunlarında yüzlerce farklı oyun bulunmakta. Her oyunun özelliği birbirinden farklıdır.
  • No Limit City: Slot oyunları arasından en fazla ödeme yapan oyun sağlayıcısıdır. 75.000x’e varan max win ödemeleri bulunmakta. Lakin zengin oyunudur. Çünkü No limit city oyun sağlayıcısı tarafından hazırlanan slot oyunları satın almaları pahalıdır. Farm yaparken nadir oyunlarda 2 TL çevrim yapılmakta. Lakin genel olarak oyunlar 4 TL ile çevrilmekte. Bonus satın almaları no limit city sağlayıcısında 8.000 TL’ye ulaşabilmekte.
  • Pragmatic play Slot Oyunları: EGT ve Pragmatic oyunları en fazla oynanan slot oyunlarıdır. Slot sitelerinde en popüler slot oyunları oluşturmakta. Genel olarak Pragmatic play slot oyunlarında 5000x ödemeleri yapılmakta. Oyunlar arasından en fazla oynanan oyunları ise:

Sweet Bonanza: Çarpanlardan ve meyvelerden oluşan çıktığı güncel beri en popüler oyunlardan birisidir. Max win 21.000x olarak ifade edilen slot oyunun şu ana kadar hiç kimse max ödeme alamadı.

Gates of Olympus: En fazla max win videoları olan oyunlardan birisidir. Kullanıcılar tarafından dede olarak da isimlendirilmekte. Çarpanların toplanması ile oluşan bir oyundur. Kullanıcılar tarafından oldukça popülerdir.

Slot sitelerinden en popüler slot oyunları diye bir bölüm bulunmakta. Kullanıcılar bu bölümde site de en fazla oynanan oyunları görebilmekte. Ayrıca oyunların hepsi sağlayıcılara göre sınıflandırılmıştır.

 

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir