İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

10 Kuruluşluk Slot Oyunları

Slot siteleri oyunculara binlerce farklı slot oyunları sunmakta. Her saylayıcının bet miktarı farklıdır. Bazın oyunlardan en düşük bet miktarı 4 TL bazı oyunlarda 1 TL ve bazı oyunlarda kuruluşlara kadar düşmekte. Bet miktarları genel olarak sağlayıcılara göre değişmekte. 1 TL den düşük bet üzerinden slot oyunları oynamak istiyorsanız no limit city ve pragmatic play sağlayıcılarından uzak durun. Bu sağlayıcılarda en düşük tutar 4 TL ve 1 TL olarak hizmet vermekte. 10 kuruluşluk slot oyunları ise nadir olarak bulunmakta. Lakin küçük kasaları olarak oyuncular düşük oyunları oynamayı istemekte. Ayrıca bet kavramı slot oyunlarını çevirdiğiniz tutarı belirtmekte.

10 Kuruluşluk Slot Oyunları

10 Kuruluşluk Slot Oyunları Hangileri

Sizlere net olarak oyun isimleri verememekteyiz. Lakin bazı sağlayıcılardan bahsedeceğiz. Çünkü slot siteleri binlerce farklı slot oyunları sunmakta. Bu slot oyunlarının hepsini kimse bilemez. Bundan dolayı bahsettiğimiz bet tutarında bulabileceğiz sağlayıcılardan bahsedeceğiz.

Red Tiger sağlayıcısında 10 kuruş üzerinden oynayabileceğiniz oyunlar bulunmakta.

EGT slot oyunlarında da 10 kuruş üzerinden oynayabileceğiz slot oyunları bulabilirsiniz.

Relax gaming slot oyuncuları tarafından sevilen sağlayıcılardan birisidir. Nadir olsa da 10 kuruş oyunları bulunmakta.

Bilinmeyen sağlayıcılarda da düşük tutarlı oyunlara bulabilirsiniz. lakin belirtilen tutarlarda nadir oyunlar bulunmakta.

Güvenilir slot siteleri sayesinde binlerce farklı slot oyunlarını gerçek paralar üzerinden oynayabilirsiniz. Slot oyunlardan sağladığınız kazançlarınızı sorun yaşamasan çekebilirsiniz. 

Sayfamızda paylaşılan siteleri tercih ederek gerçek bir hizmete ulaşın. Kaliteli ve güvenilir bir hizmete ulaşın..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.